- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

12 i 13-latek ukradli 1000 zł

Policjanci zatrzymali dwóch nieletnich mieszkańców gminy Kępno, którzy ukradli 66-letniemu mężczyźnie ponad 1000 złotych

W minioną niedzielę, 5 sierpnia, 66-letni mieszkaniec gminy Kępno spożywał alkohol. W godzinach wieczornych zasnął na terenie swojej posesji. Na drugi dzień zorientował się, że skradziono mu portfel, w którym były pieniądze - ponad 1000 złotych oraz dokumenty. Pokrzywdzony nie był w stanie podać z kim przebywał przed kradzieżą.

W dniu 7 sierpnia br. policjanci Wydziału Kryminalnego w wyniku działań operacyjnych ustalili, że sprawcami kradzieży są dwaj młodzi chłopcy w wieku 12 i 13 lat mieszkający w tej samej miejscowości co pokrzywdzony. Wykorzystali fakt, że mężczyzna znajdował się w stanie upojenia alkoholowego i wówczas z kieszeni zabrali mu portfel z pieniędzmi. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Część pieniędzy została odzyskana i przekazana pokrzywdzonemu.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama