- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

19-latek zatrzymany z narkotykami

W nocy z soboty na niedzielę kępińscy dzielnicowi, zatrzymali 19-letniego mieszkańca gm. Baranów, który posiadał przy sobie woreczek strunowy ze śladami suszu roślinnego, szklaną lufkę oraz młynek do mielenia suszu.

W nocy z 17/18 marca br., ok. godziny 00:20, w Baranowie, patrolujący rejon miejscowości policjanci zauważyli osobowe auto stojące w miejscu mało uczęszczanym. Gdy funkcjonariusze podjechali bliżej, z osobowego bmw, wysiadł 19-letni chłopak. W trakcie legitymowania przez dzielnicowych nastolatek zaczął się zachowywać w sposób podejrzany, był nerwowy.

W trakcie kontroli odzieży, policjanci znaleźli u niego szklaną lufkę, maszynkę do mielenia suszu oraz woreczek strunowy z zawartością substancji, którą prawdopodobnie jest marihuana.

W chwili obecnej funkcjonariusze ustalają pochodzenie oraz skład zabezpieczonej substancji, a także szczegóły towarzyszące popełnieniu przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
Prawa po stronie.

2012-03-27 00:42

TROLOLOLO!!! "I dobrze. Wstrzykujom tom maryhułanine gimbusy jedne." @kepnianin sarkazmu w tym należy doszukiwać się. Celowość tego komentarza aż razi.
kępnianin

2012-03-22 14:07

Po stronie prawa - weź się za siebie lepiej bo nawet pisać poprawnie nie potrafisz a co dopiero sensownie!
Policja w tym przypadku jedynie zrobiła co do nich należy, natomiast to prawo ma prawo nam się nie podobać i się nie podoba. Przecież jak już to szkodzą wyłącznie sobie, ja jestem tolerancyjny wobec nie jednej kwestii i za wolnością każdego pełnoletniego jestem w 100%
Po stronie prawa.

2012-03-21 18:31

I dobrze. Wstrzykujom tom maryhułanine gimbusy jedne.
za wolnością

2012-03-20 09:37

I znowu będzie miał ktoś w papierach że jest karany, tylko za co, parę liści danym nam przez Boga SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ!!!!
fartuch

2012-03-20 07:52

WOW! To kolejne szokujące zatrzymanie bardzo groźnego przestępcy! Przecież na haju gandziowym był śmiertelnym zagrożeniem dla całego miasta!
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama