- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

21-latek zatrzymany z narkotykami

Kępińscy dzielnicowi, zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego, który posiadał przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego

Policjanci znaleźli u mężczyzny blisko pół grama tej substancji. Za przestępstwo posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych grozi kara, do trzech lat pozbawienia wolności.

W sobotę 30 czerwca br., w godzinach rannych, w Kępnie na Oś. 700-lecia, kępińscy dzielnicowi, w trakcie wykonywania czynności służbowych, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań może przebywać osoba, posiadająca narkotyki. W trakcie przeszukania jednego z lokali, uwagę mundurowych zwrócił przebywający w nim mężczyzna, który był gościem właściciela nieruchomości. Od początku, na widok funkcjonariuszy, zaczął się on nerwowo zachowywać, co wzbudziło podejrzenia u policjantów. Mundurowi wylegitymowali, mężczyznę i skontrolowali jego odzież oraz bagaż.

W wyniku podjętych czynności, u 21-letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego, policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany.

W chwili obecnej funkcjonariusze ustalają pochodzenie oraz skład zabezpieczonej substancji, a także szczegóły towarzyszące popełnieniu tego przestępstwa.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama