- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Akcja „ZNICZ” – w Kępnie było bezpiecznie

W czasie trwania akcji "ZNICZ", w okresie od 28 października do 1 listopada 2011, na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, dzięki zintensyfikowanym działaniom prewencyjnym, nie odnotowano żadnego poważnego wypadku drogowego.

Podczas dokonywanych kontroli drogowych, na drogach krajowych i lokalnych, zatrzymano ośmiu nietrzeźwych kierowców, doszło także do trzech kolizji drogowych. Łącznie kępińscy policjanci, skontrolowali 231 pojazdów, zatrzymali 8 dowodów rejestracyjnych oraz nałożyli 93 mandaty karne kredytowane na łączną kwotę 9.320,00zł., za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

Na polskich drogach podczas wydłużonego weekendu zginęło 51 osób, a 592 zostały ranne w 464 wypadkach. Policjanci zatrzymali w sumie 2128 pijanych kierowców.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama