- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Akcja "Znicz 2012"

Dzisiaj od godziny 14.00 rozpoczynają się ogólnopolskie działania pod kryptonimem "Znicz 2012". Tegoroczna akcja będzie trwała aż do 4 listopada

Działania pod kryptonimem "ZNICZ" na stałe wpisały się w krajobraz polskich dróg. Tradycyjnie w tym okresie odnotowuje się wzmożony ruch drogowy, a co za tym idzie utrudnienia w płynnej jeździe, szczególnie w rejonie cmentarzy. Dodatkowy, niekorzystny wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, mieć może niesprzyjająca jesienna aura. Wszystkie te elementy zwiększają ryzyko wystąpienia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Głównym zadaniem policjantów pełniących służbę w rejonie cmentarzy jest zapewnienie płynności bezpieczeństwa w ruchu drogowym szczególnie w pobliżu cmentarzy i dróg dojazdowych, eliminowanie z ruchu nietrzeźwych jego uczestników, kontrola właściwego używania świateł zewnętrznych pojazdu oraz udzielanie informacji zainteresowanym o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu.

Tym samym apelujemy do wszystkich kierujących o szczególną ostrożność, cierpliwość i bezwzględne podporządkowywanie do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy kierujących ruchem, a także stosowanie się do aktualnie obowiązujących w danym miejscu znaków drogowych.

W tegorocznej edycji akcji "Znicz" weźmie udział ok. 10 tys. funkcjonariuszy.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama