Akcja "Znicz" w powiecie kępińskim - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Akcja "Znicz" w powiecie kępińskim

W miniony długi weekend policjanci prowadzili akcje "Znicz". Na drogach całej Polski 30 osób zginęło a ponad 200 zostało rannych

W dniach 31.10.2015 r. - 01.11.2015 r. na drogach powiatu kępińskiego odbywała się akcja "Znicz". Policjanci kontrolowali kierowców, a także dbali o to, by bezpiecznie dojechać na groby bliskich i powrócić do domów. W powiecie kępińskim akcja ta upłynęła spokojnie, mimo, ze statystyki policyjne w całym kraju były tragiczne.

W powiecie kępińskim w tym okresie doszło do 1 wypadku drogowego - w Goli. Osobom rannym w tym wypadku, nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo.

Zatrzymano natomiast dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich został zatrzymany w dniu 31 października br. w miejscowości Kępno. 42-latek z Kępna kierował samochodem osobowym po drodze publicznej mając w wydychanym powietrzu promil alkoholu. Drugi kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej również 31 października br. w Opatowie. 39-latek z gm. Łęka Opatowska kierował citroenem mając w wydychanym powietrzu 2,9 promila alkoholu. Obaj kierowcy stracili prawo jazdy. Grożą im kary więzienia i bardzo wysokie kary finansowe.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama