- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Andrzejkowe czary-mary

W miniony poniedziałek, 28 listopada br., na małej sali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbyły się andrzejki dla dzieci zorganizowane przez Studio Tańca RETRO działające przy Kępińskim Ośrodku Kultury.

Impreza była bardzo interesująca i obfitowała w sporo niespodzianek. Tancerze przygotowali wiele ciekawych wróżb. Między innymi przy stolikach można było poznać imię swojej miłości, otrzymać informację o swoim przyszłym zawodzie oraz o znaczeniu własnej daty urodzenia. Nie zabrakło również tradycyjnego lania wosku.

Dzieci przy pomocy starszej osoby mogły przelać gorący wosk przez klucz do zimnej wody, by później odczytać kształt z zastygłego wosku. Na koniec spotkania można było zagrać w bingo. Uczestnicy zabawy walczyli o kolorowe upominki, które zostały licznie rozdane. Impreza na długo zapadnie w pamięci. A wszystkich nieobecnych zapraszamy za rok!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama