- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Apel


W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wrota Wielkopolski” powstaje publikacja, której celem jest ukazanie kulturalnych, sportowych, naukowych, zawodowych i społecznych sukcesów absolwentów Zespołu znajdującego się przy ulicy Sienkiewicza 25.

W ramach tzw. „małych projektów” powstaje publikacja zatytułowana „Historie życiem pisane”, która oprócz losów absolwentów ukaże też dziesięcioletnią historię Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czarni”. W związku z podjęciem prac wstępnych, których celem jest zgromadzenie potrzebnych materiałów, zapraszamy do współpracy tych absolwentów, którzy zechcą podzielić się z nami swoimi wspomnieniami i dokonaniami.

Udokumentowanie losów dawnych uczniów pozwoli potwierdzić opinię, że szkoła w swej historii wykształciła i wychowała wielu zacnych Absolwentów, z których obecnie może być dumna. Wydawnictwo ma też przyczynić się do wzrostu autorytetu szkoły w środowisku.

Bliższe informacje pod nr telefonu: 606 365 377 lub 662 670 439.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama