- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Apel o pomoc dla Weroniki Izak

Szanowni Państwo!

W imieniu naszym i naszej córeczki pragniemy serdecznie podziękować za przekazany 1%. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim tym, którzy ofiarowali swój 1% oraz wszelką pomoc finansową. Jesteśmy miło zaskoczeni Państwa szczodrością i solidarnością.

Weronika urodziła się z porażeniem splotu ramiennego. W czasie dramatycznego porodu zostały przerwane nerwy łączące jej rączkę z rdzeniem kręgowym w wyniku czego rączka stała się wiotka i niewładna. Jedyną szansą dla naszej małej córeczki była bardzo droga operacja przeszczepu nerwów, która miała miejsce w specjalistycznej klinice w Paryżu, w grudniu 2012 roku. Sami nie bylibyśmy w stanie ponieść wysokich kosztów wyjazdu i operacji.

Obecnie cały sukces operacji zależy od właściwej rehabilitacji naszego maleństwa, tylko ona może przynieść pożądane efekty. Niestety jest ona kosztowna, dlatego w dalszym ciągu pragniemy zbierać pieniążki w tym celu i wierzymy, że z Państwa pomocą się to uda. Dzięki czemu będzie można usprawnić rączkę i ułatwić dalsze życie Weroniki.

Od stycznia bieżącego roku dojeżdżamy na rehabilitację 3 razy w tygodniu do Oleśnicy. W miedzy czasie była rehabilitowana prywatnie w Wieruszowie. Pomimo wszystko Weronika jest bardzo pogodnym dzieckiem, współpracuje z rehabilitantami i dzielnie znosi wszystkie, nawet nieprzyjemne dla niej zabiegi. Nie poddajemy się i ciągle wierzymy, że jest jeszcze wiele skutecznych metod rehabilitacji, które pozwolą osiągnąć sprawność ruchową naszego dziecka. Kontynuujemy rehabilitację NDT-BOBATH, jako uzupełnienie rehabilitacji ruchowej oraz ćwiczymy w domu również przez zabawę. Choć czasami naprawdę jest ciężko, staramy się nie poddawać.

Nie jesteśmy w stanie sami sfinansować kosztów dalszego leczenia, dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi wielkiego serca o wsparcie naszych wysiłków w kontynuacji leczenia i rehabilitacji WERONIKI.

PODARUJ 1% PODATKU
KRS 0000142952

Będziemy Państwu wdzięczni za każdą okazaną pomoc.
Aby wspomóc nasze wysiłki prosimy o przekazywanie darowizn pieniężnych na konto organizacji pożytku publicznego
FUNDACJI SPLOTU RAMIENNEGO
Nr. konta 90 8009 0007 0017 3342 2001 0001
z dopiskiem: Weronika Izak

Fundacja Splotu Ramiennego
ul. M. Konopnickiej 1/189
Dziekanów Leśny 05-092 Łomianki
www.fsr.pl mail: biuro@fsr.pl
Rodzice Weroniki; Agnieszka i Jarosław, nr tel. 723502989
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama