- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bad Light District, Roboty Na Wysokości i The Cadence w Baszcie!

Sobota, 29 września 2012, godz. 20:00
Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu


Bad Light District (Kraków/indie-post-rock)
Roboty Na Wysokości (Katowice/pokręcona alternatywa)
TheCadence (Ostrzeszów/rock)

Bad Light District

Pochodzą z Krakowa, ale znani są w całej Polsce dzięki temu, że grają bardzo dużo koncertów. To jeden z dosłownie kilku zespołów, który nie siedzi pod Wawelem i nie narzeka, że „jest ciężko”. Śmiało i skutecznie atakują kluby w całej Polsce! Projekt powołał do życia Michał Smolicki z grupy New York Crasnals w 2007 roku. Na scenie towarzyszą mu: Jacek Dąbrowski (Tele), Łukasz Lembas (Tele, Bubble Pie) i Maciej Pietrzyk (10 000 Szelek). Za debiutancki album zebrali świetne recenzje w krajowej prasie. To kapela, którą trzeba zobaczyć podczas koncertów! Gościli w Ostrzeszowie na Feel On Festivalu 2011. Kto był na imprezie, wie, że to wartościowe alternatywne granie. Zespół właśnie skończył prace nad drugim albumem. Nowy materiał usłyszymy w Baszcie.
www.myspace.com/badlightdistrict
www.facebook.com/badlightdistrict
www.badlightdistrict.com

Roboty Na Wysokości
To projekt trzech wywodzących się ze Śląska muzyków znanych z takich formacji jak Locomotive Sun czy Iowa Super Soccer. Ich muzyka wymyka się wszelkim ramom, czerpiąc z wielu różnych gatunków – elektronika, free jazz, post punk, psychodela to tylko niektóre określenia, jakie nasuwają się po jej wysłuchaniu. Muzycy nie boją się eksperymentów, za główny cel stawiając sobie nieustanne zaskakiwanie słuchacza świeżością i mnogością pomysłów. Niekonwencjonalne rozwiązania, niczym nieograniczona wyobraźnia oraz abstrakcyjne teksty to ich znak rozpoznawczy. Alternatywa i Awangarda – przez wielkie A. W 2010 roku zespół wydał płytę „Studio Huta”… ale ich trzeba zobaczyć „live”! Kto był na ich koncercie w Baszcie przed rokiem, wie o co chodzi.
www.myspace.com/robotynawysokosci

Jako, że w Kawiarni Baszta od czterech lat wspieramy lokalne kapele, tym razem zaprosiliśmy bardzo młody zespół z Ostrzeszowa.

TheCadence
Ostrzeszowski zespół istnieje od lutego. Gra ciężkiego rocka w stylu System Of A Down. W repertuarze ma wiele coverów, ale powoli zaczyna tworzyć autorski materiał. Grupa zagrała kilkanaście koncertów w Ostrzeszowie i okolicy, m.in. przed zespołem Enej czy na festiwalu Siekierzyn 2012. Skład TheCadence: Aleksandra Biel – wokal, Edyta Wieczorek – wokal, Aleksandra Jarosik – bas, Daniel Hełka – wokal, Daniel Cierniewski – gitara oraz Szymon Jeziorny – perkusja.
www.facebook.com/TheCadenceBand
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama