- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Groził pobiciem i spaleniem domu, potem chciał zabić

W poniedziałkowy wieczór, 23 grudnia br., do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie przyszedł 42-latek z gm. Bralin i poinformował oficera dyżurnego, że właśnie idzie zabić swojego znajomego, 59-latka z gm. Baranów. Groźbę tę oficer dyżurny potraktował poważnie, a 43-latek trafił do policyjnego aresztu

W poniedziałek wieczorem, 23 grudnia br., do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie przyszedł 43-latek z gm. Bralin i poinformował oficera dyżurnego, że właśnie idzie zabić swojego znajomego – 59-latka z gm. Baranów. 43-latek jest już dobrze znany kępińskim policjantom, a nieco wcześniej, tego samego wieczoru wdarł się także do domu owego 59-latka i doprowadził do szarpaniny. Na miejsce wezwano wówczas patrol, jednak sprawca oddalił się przed przybyciem policji. Jak się okazało, zdenerwowany 43-latek nie zamierzał na tym poprzestać. Dlatego też jego groźbę, którą wyraził później na komendzie, oficer dyżurny potraktował bardzo poważnie i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia policjanci postawili mu szereg zarzutów związanych z naruszeniem miru domowego oraz gróźb karalnych. Okazało się bowiem, że wspomnianemu 59-latkowi i jego rodzinie groził między innymi pobiciem lub spaleniem domu.

Wiadomo także, że mężczyzna od lat leczy się psychiatrycznie. Także w policyjnym areszcie zachowywał się niespokojnie. Wprost z niego został przewieziony do jednego ze specjalistycznych zakładów leczniczych.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama