- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Półkolonie w szkole

W miesiącu sierpień podczas tegorocznych wakacji, w Zespole Szkół w Baranowie, w dniach od 19.08-30.08. zostały zorganizowane półkolonie dla tutejszych uczniów. Opieką nad dziećmi oraz organizacją harmonogramu półkolonii zajmowały się Milena Dyla i Katarzyna Parzonka. Na półkolonie miały możliwość uczęszczać dzieci w całej rozpiętości wiekowej od klasy I do VI. Zarówno na pierwszy jak i drugi turnus półkolonii zostało zgłoszonych 11 uczniów

Pierwszy tydzień rozpoczęły tradycyjne gry i zabawy integracyjne oraz ustalenie regulaminu i harmonogramu półkolonii, aby zarówno dzieci jak i wychowawcy mogli lepiej się porozumieć i poznać. We wtorek odbyły się zawody i rywalizacje wszystkich uczestników. Rywalizowały ze sobą cztery zespoły, mierzyły się w dyscyplinach sportowych, zręcznościowych oraz różnych zadaniach. Wszystkie dzieci za udział zostały nagrodzone słodyczami, natomiast zwycięscy otrzymali dyplomy. Kolejne dwa dni dzieci spędzały poza szkołą. W środę został zorganizowany wyjazd do Ostrzeszowa na basen, natomiast w czwartek, dzieci miały możliwość zwiedzania Urzędu Gminy oraz Straży Pożarnej w Baranowie. W piątek odbyły się gry i zabawy na zakończenie pierwszego tygodnia półkolonii, oraz wspólny spacer do jednej z Pizzerii w Kępnie gdzie mogliśmy wszyscy skosztować pizzę.

Drugi tydzień rozpoczął się od przywitania nowych uczestników półkolonii. Odbywały się gry zespołowe, wspólne spacery oraz wiele innych ciekawych atrakcji.. We wtorek wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do miasteczka Ruchu przy Osiedlu Murator. W środę po raz drugi zorganizowany został wyjazd do Kina w Ostrzeszowie na bajkę pt. ,,Samoloty”, a w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donalda. Następnego dnia odbyła się wycieczka do Fitparku w Kępnie oraz piknik na KOSIRZE. Dzieci miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w siłowaniu się na różnego rodzaju urządzeniach sportowych i nowo otwartą siłownie na powietrzu. Ostatniego dnia odbyły się „Wybory Miss i Misstera półkolonii 2013” a także wspólna dyskoteka, która sprawiła, że uczestnicy półkoloniiświetnie się bawili. Wszyscy prezentowali swoje umiejętności, zainteresowania i talenty, a komisja wyłoniła zwycięzców. Uczestnicy na zakończenie zostali nagrodzeni.

Milena Nowak
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama