- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Tlenek węgla zabija

50-letni mężczyzna z gm. Baranów zatruł się tlenkiem węgla. Martwego mężczyznę odnalazł sąsiad, który przyszedł sprawdzić, co się z nim dzieje, gdyż nie widział go od kilku dni. O sytuacji natychmiast poinformował policję. Do zdarzenia doszło 31 stycznia br

31 stycznia br. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o tym, że na terenie jednej z posesji w gm. Baranów odnaleziono zwłoki 50-latka. Nieżyjącego mężczyznę znalazł w kuchni jego sąsiad. Na miejsce zdarzenia natychmiast udała się grupa operacyjno-dochodzeniowa, która pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Kępnie na miejscu zdarzenia wykonała niezbędne czynności, w tym przesłuchania i oględziny miejsca zdarzenia. Sekcja zwłok mężczyzny wykazała, że przyczyną zgonu było zatrucie tlenkiem węgla.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama