- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Ukradł narzędzia pracodawcy

W połowie listopada były pracownik w jednym z zakładów pracy na terenie gminy Baranów dopuścił się zuchwałej kradzieży. Włamał się do szafek z narzędziami i zabrał pistolety tapicerskie oraz elektronarzędzia na kwotę 6000 zł

W połowie listopada w jednym z zakładów stolarskich na terenie gminy Baranów doszło do zuchwałej kradzieży. Sprawca włamał się do szafek z narzędziami na terenie zakładu i zabrał pistolety tapicerskie oraz różnego rodzaju elektronarzędzia, w tym wiertarki i wkrętarki. Suma strat wyniosła 6000 zł.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Kępnie podjęli czynności zmierzające do wykrycia sprawcy tej zuchwałej kradzieży. W wyniku dokonanych ustaleń policjanci zatrzymali podejrzanego o dokonanie włamania. Był to 23-latek z gm. Galewice. Jak się okazało były pracownik tej firmy. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Wszystkie skradzione sprzęty zostały odzyskane i przekazane właścicielowi.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama