- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Wybrano najpiękniejsze palmy

Czwartek przed Niedzielą Palmowa to tradycyjnie już w Szkole Podstawowej w Baranowie dzień, w którym wszyscy uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami robią palmy wielkanocne

Konkursowi na najładniejsza palmę towarzyszy też wystawa kartek, pisanek i stroików świątecznych, które wcześniej dzieci i dorośli przygotowują w domach. Od czwartkowego popołudnia korytarz szkolny jest świątecznie udekorowany, prace można oglądać i podglądać. Uczestnicy świątecznego konkursu co roku zadziwiają pomysłami, starannością i cierpliwością, dzięki którym powstają prawdziwe arcydzieła.

Tegoroczne ozdoby świąteczne i palmy oceniała komisja w składzie; sekretarz UG Marek Potarzycki, kierownik ZOS Sylwia Szmaja i Magdalena Kremer, inspektor ds. funduszy pomocowych w UG w Baranowie. Nie były to łatwe wybory, ale z pewnością przyjemne! Komisja przyznała nagrody indywidualne w kategorii: kartka, pisanka, stroik, zaś wszystkie palmy, które zachwyciły nie tylko jurorów, ale i obecnych rodziców, nagrodzono zbiorową nagrodą dla całej klasy. Dodatkową atrakcją dla dzieci był fakt, że wykonane w tym roku palmy uświetniły niedzielną mszę św. w kościele parafialnym w Baranowie, do którego zostały wniesione przez uczniów i rodziców po uroczystym poświęceniu przez ks. kanonika Jerzego Kondala.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama