- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bez prawa jazdy w zepsutym aucie

31 maja br. w Nowej Wsi Książęcej patrol policji wylegitymował 26-latka z gm. Trzcinica, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami

Mimo tego, że prawo jazdy stracił za jazdę pod wpływem alkoholu wsiadł w samochód i pojechał nim do kolegi. Podczas drogi powrotnej auto zepsuło się i 26-latek utknął na środku drogi. Pomogli mu policjanci.

31 maja br., około godziny 03.30 w nocy oficer dyżurny KPP w Kępnie, został powiadomiony o tym, że w okolicach skrzyżowania w Nowej Wsi Książęcej, na środku jezdni stoi samochód, który tamuje ruch i utrudnia widoczność na skrzyżowaniu. Patrol, który udał się na miejsce, szybko zauważył stojącego na skrzyżowaniu osobowego opla. Za jego kierownicą siedział 26-letni mieszkaniec gm. Trzcinica. Samochód zepsuł się podczas jazdy i młody mężczyzna nie był w stanie sam zepchnąć go z drogi.

Podczas kontroli okazało się, że 26-letni mieszkaniec gm. Trzcinica nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Stracił je kilka miesięcy wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu. Młody mężczyzna przyznał się do tego, ze nie posiada prawa jazdy i nie powinien kierować autem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Kępnie.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama