- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Biegali na orientację

W dniu 25 września 2015 r. odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegu na Orientację

W zawodach tych udział wzięło ok. 150 osób. Wszyscy zawodnicy musieli pokonać trasę położoną na terenach leśnych w Ustroniu. Zawody zostały rozegrane z wykorzystaniem systemu Sport-Ident. Rozgrywki prowadzono na mapie "Ustronie Zachód”, na terenie o zróżnicowanej przebieżności.

Na trasie zawodnicy musieli zdobywać punkty, które wpływały na ogólny rezultat biegu. Opisy punktów kontrolnych w postaci tzw. piktogramów zostały nadrukowane na mapach, które otrzymali zawodnicy. O klasyfikacji decydowała zatem zebrana liczba punktów i czas, w jakim pokonano wyznaczona trasę. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, które wręczali Starosta Kępiński Witold Jankowski, Wójt Gminy Łęka Opatowska Adam Kopis i Iwo Gałecki, dyrektor LZD w Siemianicach.

Dodatkowo najlepsze szkolne drużyny otrzymały w prezencie drzewka, które mogą posadzić na terenie swojej szkoły. Zawody te były okazją do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych i orientacji w terenie. Po zakończonych zawodach wszyscy zebrani mieli okazję do świętowania przy specjalnie przygotowanym na ta okazję ognisku.

Wyniki zawodów w załączniku.

Pliki do pobrania:

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama