- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Groźny wypadek przy pracy

Do groźnego wypadku przy pracy doszło w miniony piątek w gminie Bralin, kobieta obsługująca prasę hydrauliczną doznała poważnych obrażeń dłoni

14 października br. na terenie gminy Bralin doszło do wypadku przy pracy. Oficer dyżurny KPP w Kępnie na miejsce skierował grupę Wydziału Kryminalnego, która ustalała okoliczności zajścia. Policjanci ustalili, iż w godzinach porannych w jednej z firm na terenie gminy Bralin, młoda pracownica - 19-letnia mieszkanka Wieruszowa - podczas obsługi prasy hydraulicznej włożyła prawą rękę do maszyny. W wyniku tej czynności doznała rozległych i trwałych obrażeń prawej dłoni. Została przewieziona do szpitala w Kępnie. Wiadomo już, że podczas wykonywania pracy była trzeźwa. Na miejscu zdarzenia policjanci przesłuchali świadków i skompletowali oraz zabezpieczyli niezbędne dokumenty. Trwa postępowanie w tej sprawie.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama