- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Kradli papierosy, piwo i słodycze

  • zdjęcie: www.kepno.policja.gov.pl
    zdjęcie: www.kepno.policja.gov.pl
Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali trzech młodych włamywaczy, który okradli sklep spożywczy w Bralinie

W nocy 30 czerwca br., kilka minut po godzinie 2.00 patrol dzielnicowych z Bralina zauważył, że w okolicach jednego ze sklepów spożywczych w Bralinie kręci się kilka osób. Po dokładnym sprawdzeniu policjanci na gorącym uczynku zatrzymali trzech młodych włamywaczy.

Złodzieje najpierw wybili szybę w oknie, następnie weszli do wnętrza sklepu skąd skradli papierosy, piwo oraz słodycze o łącznej wartości około 500 złotych. Zostali złapani w trakcie wynoszenia i dzielenia łupów. Byli kompletnie zaskoczeni pojawieniem się mundurowych. Spośród zatrzymanych, dwóch to nieletni:15-latek z Kępna i 16-latek z Bralina, wspólnie z nimi był jeszcze 18-latek z Kępna. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. U 15-latka policjanci stwierdzili ponad promil alkoholu w organizmie.

Pełnoletni ze sprawców trafił do policyjnego aresztu. Został mu przedstawiony zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi nawet do 10 lat więzienia. Nieletni za swój czyn odpowiedzą przez Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

www.kepno.policja.gov.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama