- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Na obozie szkoleniowym EuroWeek

W dniach 14 – 18 lutego 2016 roku grupa uczniów klas IV – VI ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika wraz z nauczycielkami: Karoliną Tylżanowską i Iwoną Maciejewską uczestniczyła w obozie językowym EuroWeek w Długopolu Dolnym położonym w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej

W trakcie pięciodniowego pobytu uczestnicy doskonalili swoje umiejętności językowe z wolontariuszami z różnych krajów, m.in.: Filipin, Włoch, Wietnamu, Kenii, Francji, Łotwy, Danii, Meksyku i Hiszpanii. Zajęcia przybierały formy warsztatów, prezentacji multimedialnych, gier i zabaw dydaktycznych, debat i autoprezentacji, podczas których dzieci wykazywały się kreatywnością, a także integrowały z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Zabrza. Szczególną sympatią uczniowie obdarzyli wolontariuszy, którzy z dużym zaangażowaniem i otwartością pracowali nad przełamaniem bariery językowej i kulturowej. Zajęcia były urozmaicone i każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Pomimo zapełnionego rozkładu zajęć wolontariusze zadbali również o poznanie walorów turystycznych najbliższej okolicy. W trzecim dniu nasza grupa udała się na wycieczkę do Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzka, gdzie ciekawe miejsca i zabytki zostały przedstawione i omówione w języku angielskim. W ostatnim dniu pobytu nastąpiło podsumowanie zrealizowanego programu projektu językowego EuroWeek. Uczestnicy z entuzjazmem dzielili się wrażeniami i wskazywali najciekawsze punkty programu. Na zakończenie wręczono każdemu certyfikat udziału i podziękowania dla opiekunów i szkół.

www.bralin.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama