Bralin: Niecodzienne urodziny - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Niecodzienne urodziny

  • www.bralin.pl
    www.bralin.pl
10 lutego 2014 r. w Bralinie miała miejsce niecodzienna uroczystość. Mieszkanka gminy Bralin pani Pelagia Żymełka skończyła 100 lat

Wcześniej, bo w niedzielę, 9 lutego w jej intencji odprawiona została msza św. w kościele pw. św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

Natomiast w poniedziałkowe popołudnie z gratulacjami do jubilatki udała się delegacja z urzędu gminy i starostwa powiatowego. Z życzeniami pospieszyli: z-ca wójta gminy Robert Kieruzal, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Urbańska, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Urszula Kasprzak oraz członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Piotr Hołoś.

Pani Pelagia mieszka u wnuczki Marii i Romana Lemaników w Bralinie. Niestety, od kilku lat zdrowie nie pozwala jej już na samodzielne poruszanie się, choroba unieruchomiła jubilatkę. Pani Pelagia ma 2 córki, jedna z nich już nie żyje, doczekała się 7 wnucząt i 13 prawnucząt.

Pani Pelagii Żymełce składamy serdeczne gratulacje oraz wyrazy szacunku. Życzymy dalszych lat w zdrowiu, wśród bliskich i przyjaciół.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama