- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: O losie dziecka zadecyduje sąd

Nietrzeźwi rodzice zajmowali się zaledwie 6-miesięcznym dzieckiem. Matka malucha – 29-latka z gm. Bralin uciekła jeszcze przed przybyciem policji. Oboje rodzice zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, o losach dziecka zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Kępnie

26 października br w godzinach popołudniowych oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o alkoholowej libacji i kłótni w jednym z mieszkań w gminie Bralin. Policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia zastali tam 40-latka, który był kompletnie pijany. Miał w wydychanym powietrzu niemal 2,5 promila alkoholu. Na rękach trzymał zaledwie sześciomiesięcznego syna. Matka dziecka uciekła ze strachu przed patrolem policji. Kiedy wróciła, okazało się, że ma w wydychanym powietrzu prawie 2 promile alkoholu. Policjanci wezwali Pogotowie Ratunkowe do zbadania stanu zdrowia dziecka. Maluch został hospitalizowany. O jego losie zadecyduje teraz Sąd Rodzinny w Kępnie.

Nietrzeźwych rodziców zatrzymano w policyjnym areszcie. Teraz, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kępnie prowadzone jest postępowanie, które wyjaśni okoliczności zdarzenia oraz fakt czy rodzice dopuścili się złamania przepisów kodeksu karnego niewłaściwie sprawując opiekę nad dzieckiem i powodując u niego zagrożenie życia lub zdrowia.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama