Bralin: Upozorowała napad. Chciała zwrócić na siebie uwagę - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Upozorowała napad. Chciała zwrócić na siebie uwagę

Kępińscy policjanci otrzymali informację o tym, że 14 stycznia br. jedna z 16-latek z gm. Bralin została przez nieznanego sprawcę napadnięta i pozbawiona wolności. Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności zmierzające do załapania sprawcy tego przestępstwa. Podczas czynionych przez nich ustaleń, zdarzenie przybrało nieoczekiwany obrót

Późnym wieczorem, 14 stycznia br. Komenda Powiatowa Policji w Kępnie została powiadomiona o tzw. krótkotrwałym pozbawieniu wolności 16-latki z gm. Bralin. Według informacji podawanej w zgłoszeniu, gdy dziewczyna wracała od swojej koleżanki, mieszkającej w sąsiedniej miejscowości, została prawdopodobnie napadnięta. Szczegółów, tego co się wydarzyło, nie pamiętała, gdyż straciła przytomność. Gdy się obudziła była związana i bez ubrania. Zdjęte z niej ubrania zostały spalone. Zaniepokojeni rodzice, którym opowiedziała co się stało, natychmiast udali się do lekarza wykonać niezbędne badania a następnie powiadomili policję.

Funkcjonariusze natychmiast zareagowali na te informacje, gdyż pozbawienie wolności człowieka jest bardzo poważną kategorią przestępstw. Przede wszystkim 16-latka została zapytana o dokładny przebieg zdarzenia. Tego wieczoru w służbie przebywali doświadczeni funkcjonariusze, którzy w opowieści młodej dziewczyny szybko zaczęli się dopatrywać wielu nieścisłości. Poczynili także dodatkowe ustalenia, które tylko potwierdzały ich przypuszczenia. W końcu dziewczyna tak pogubiła się w opowieściach, że nie miała już wyboru i przyznała się policjantom do ściśle obmyślonego planu. Nikt jej nie porwał i nie pozbawił wolności. Tego wieczoru sama założyła stare ubrania, a wracając od koleżanki zdjęła je i spaliła. Lekkie obrażenia w tym m.in. zasiniaczenia, które miały być wynikiem napaści, także wywołała celowo uderzając się kamieniem. Nie zapomniała również o sznurze, którym miała być związana. Jak wyjaśniła, chciała zwrócić na siebie uwagę i być w centrum zainteresowania kolegów i koleżanek.

Sprawa nastolatki została już skierowana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Kępnie.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama