- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Wymiana wyposażenia

13 oraz 15 października w siedzibie Urzędu Gminy Bralin wójt gminy Roman Wojtysiak podpisał umowy na dostawy wyposażenia domów ludowych

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia była dostawa sprzętu i wyposażenia gastronomicznego kuchni wraz z innym wyposażeniem domów ludowych znajdujących się w miejscowościach: Chojęcin-Parcele, Czermin, Gola, Mnichowice, Nowa Wieś Książęca, Tabor Mały i Tabor Wielki.

Dostawcy sprzętu i wyposażenia zostali wyłonieni w drodze przeprowadzonego postępowania przetargowego. Koszt dostawy sprzętu i wyposażenia gastronomicznego, której wykonawcą będzie firma WENCEL z Warszawy, wyniesie prawie 249 tys. zł brutto. Dostawcą mebli, w tym nowych krzeseł i stolików będzie firma KARIAN z Chojęcina, która zobowiązała się do wykonania zamówienia za kwotę 111,2 tys. zł brutto.

Przewiduje się, że całość zamówionego towaru zostanie dostarczona do domów ludowych w terminie 20 - 31 października 2014 roku.

Wymiana wyposażenia w domach ludowych jest możliwa dzięki pozyskanemu dofinansowaniu na ten cel – z działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego PROW na lata 2007-2013.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama