- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Chciał dać policjantom łapówkę. Grozi mu do 10 lat

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę daewoo. Mężczyzna chciał im wręczyć łapówkę w zamian za odstąpienie od dalszych czynności

Kilkanaście minut po północy 10 marca br. w Łęce Opatowskiej patrol dzielnicowych zatrzymał do kontroli kierującego daewoo tico - 21-letniego mieszkańca gminy Czastary pow. wieruszowski. Po przebadaniu go alkotestem okazało się, że miał miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Gdy mężczyzna zobaczył swój wynik, doszedł do wniosku, że sprawę tę należny załatwić na miejscu i...postanowił przekonać policjantów, aby ci puścili go wolno. 21-latek wręczył funkcjonariuszom 800 złotych łapówki. Po tym został natychmiast zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za próbę przekupstwa grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci, którzy zatrzymali 21-latka - dzielnicowy z 9 letnim stażem służby i policjantka z niespełna rocznym stażem - zostaną wynagrodzeni specjalną nagrodą przez Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama