- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Chojęcin: Zderzenie aut

27 września br. w miejscowości Chojęcin Szum doszło do zderzenia się dwóch pojazdów osobowych. Jedna z osób trafiła do szpitala z podejrzeniem złamania. Hospitalizowane zostało także dziecko

27 września br. w godzinach popołudniowych oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Chojęcin na byłej drodze krajowej nr 8.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia ustalili, że 74-latek, kierujący daewoo, jadący w kierunku Wieruszowa zderzył się z volkswagenem, za kierownicą którego siedział 38-latek z gm. Bralin. 38-latek skręcał na skrzyżowaniu z ul. Wrocławskiej w kierunku Bralina. Według wstępnym ustaleń, obaj kierowcy uważali, że w tym samym czasie mają na sygnalizatorze zielone światło.

W wyniku zderzenia do szpitala trafiła pasażerka daewoo. Do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim trafiło także jedno z trojga dzieci, które były pasażerami volkswagena.

Postępowanie, które pozwoli wyjaśnić przyczyny i rzeczywiste okoliczności zajścia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KPP Kępno.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama