- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ciężarówka w rowie

  • zdjęcie: www.straz.kepno.com.pl
    zdjęcie: www.straz.kepno.com.pl
  • zdjęcie: www.straz.kepno.com.pl
    zdjęcie: www.straz.kepno.com.pl
30 marca br., około godziny 6:30, Państwowa Straż Pożarna w Kępnie otrzymała zgłoszenie, że na drodze nr 8 przewrócony jest samochód ciężarowy, który znajduje się w przydrożnym rowie

Po dojeździe na miejsce zdarzenia dowódca stwierdził, że przewrócony na bok jest ciągnik siodłowy z naczepą chłodnią, który przewoził jabłka. Z samochodu wyciekał olej napędowy. Jeden z kierowców skarżył się na ból ręki, natomiast drugi kierowca nie zgłaszał obrażeń. Strażacy, po zabezpieczeniu pojazdu, udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej rannemu a następnie został on przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przewieziony do szpitala. W dalszej kolejności podjęto decyzje o wypompowaniu oleju napędowego z nieuszkodzonego zbiornika oraz zebraniu i zneutralizowaniu oleju napędowego zalegającego na poboczu drogi i polu. W tym celu zadysponowano specjalistyczny zastęp chemiczno - ekologiczny z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP Ostrów Wielkopolski. Po dotarciu na miejsce akcji pomocy drogowej celem wyciągnięcia pojazdu z rowu, podjęto decyzję o przeładowaniu ładunku tj. około 22 ton jabłek na podstawioną naczepę.

W akcji ratowniczej trwającej blisko 9 godzin brało udział sześć zastępów z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie, jeden z JRG PSP Ostrów Wielkopolski oraz Ochotnicze Straże Pożarna z Bralina i Kępna.

www.straz.kepno.com.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama