Coś dla miłośników bluesa i jazzu - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Coś dla miłośników bluesa i jazzu

  • fot: Paweł Śpiewak
    fot: Paweł Śpiewak
  • fot: Paweł Śpiewak
    fot: Paweł Śpiewak
  • fot: Paweł Śpiewak
    fot: Paweł Śpiewak
Sobotni wieczór, 3 listopada, upływał pod znakiem muzycznych wydarzeń. Tego dnia Kępiński Ośrodek Kultury wspólnie z Pubem „Gramofon” zorganizowali koncert pt. „Jesień w Gramofonie”

Na miłośników bluesa i jazzu w sobotę w Pubie „Gramofon” czekało prawdziwe muzyczne wydarzenie. Tego dnia można było wysłuchać koncertu aż czterech zespołów. W bluesowy klimat wprowadziła wszystkich grupa „Bla Blu”. Zespół choć tworzony przez bardzo młodych muzyków: Patryka Hanke, Miłosza Szefnera, Bartka Ćwikła, był szczególnie ciepło witany przez licznie zgromadzoną publiczność. Grupa „Bla, blu” to laureat tegorocznej edycji Festiwalu „Muzyczna młodzież”, zaś lider zespołu, Miłosz Szefner po raz kolejny dowiódł swoich gitarowych i wokalnych umiejętności. Z entuzjazmem przyjęty został również występ młodego wokalisty z zespołu „Fanky” - Karola Brząkały. Wraz z K. Brząkałą zespół „Fanky” tworzą: lider Darek Leśniarek, Marek Niechciał, Krzysztof Malak i Bartek Ćwikła.

Wydarzeniem był koncert zespołu „Wielebny Akustycznie”. Lider zespołu ks. Arkadiusz Wieczorek wspólnie z kępińskimi muzykami: perkusistą Markiem Niechciałem, gitarzystą Darkiem Leśniarkiem oraz grającym na harmonijce ustnej Piotrem Mamczakiem i kontrabasistą Witkiem Sitkowskim zapewnili wszystkim muzyczną ucztę okraszoną wspaniałą konferansjerą ks. Arka. Gwiazdą wieczoru był zespół jazzowy „Big Bada Bum”, który tworzą muzycy: Mariusz Pacyna, Adam Cierpka, Mikołaj Tuczmal, Martin Plascencja oraz wokalistka zespołu - Anna Kot.

Zespoły przyciągnęły dużą publiczność do pubu Gramofon. Można powiedzieć, że muzyka łączy pokolenia ponieważ tego wieczoru, w jednym miejscu spotkali się zarówno młodzi jak i starsi miłośnicy bluesa i jazzu.

Zarówno muzycy jak i publiczność już czekają na kolejną okazję do spotkania i wspólnych muzycznych odkryć w gronie przyjaciół. Koncertowe spotkania odbywają się cyklicznie dzięki gościnności Pubu „Gramofon” i sprzętowym wsparciu Kępińskiego Ośrodka Kultury.

KOK
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama