- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Czas zagłady nadciągnął nad Bralin

Kiedy nadzieja zaczynała umierać. Nienawiść była ojcem wszystkiego. Czas zagłady nadciągnął nad Bralin. Spotkali się aby powstrzymać szaleńca, który chciał ukarać ich miejscowość. Zło nie mogło być zwyciężone złem. Patrzeć na różne rzeczy, ale ich nie widzieć, to ciężki grzech, łatwo się go popełnia...GRA MIEJSKA W WIEJSKIEJ MIEJSCOWOŚCI

Warsztaty gry miejskiej łączącej w sobie cechy podchodów, flash mobów, happeningów ulicznych, gier komputerowych, gier planszowych, LARP, geocachingu, fabularyzowanego zwiedzania, questów, gier terenowych, RPG i nie tylko odbywały się od września br. w Bralinie w partnerskim projekcie Gminy Bralin i Stowarzyszenia ARTwarium pn. "Zagraj w bezpieczne w Gminie Bralin".

Projekt realizowany w ramach dofinansowania Rządowego Program Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań program pn. „Razem bezpieczniej”.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama