- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dni Baranowa za nami

8 i 9 czerwca miała miejsce kolejna edycja Dni Baranowa

W sobotę zagrały zespoły After Party z przebojem „Bujaj się” oraz kępińska orkiestra Queento Band pod batutą Sławomira Kłodnickiego. Fani zespołu After Party oczekujący na autografy tak mocno napierali na barierki, że strażacy z OSP Baranów ledwo je utrzymali.

W niedzielę na dobry początek nastąpiły artystyczne prezentacje dzieci ze szkół Gminy Baranów, a potem wystąpiło Baranowskie Studio Tańca.

O godz. 15.00 Pani Bogumiła Lewandowska-Siwek – Wójt Gmin Baranów dokonała otwarcia Dni Baranowa i Półfinału Festiwalu Piosenki Ranczerskiej Wilkowyjce 2013. Jednocześnie przedstawiła publiczności tegoroczną ideę naszego święta. Celem Festiwalu jest promocja i popularyzacja autorskich kompozycji oraz skeczy kabaretowych związanych z serialem „Ranczo”. Pani Wójt zaprezentowała również jury konkursu. W jury zasiadali: Zofia Szalczyk - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Bogumiła Lewandowska-Siwek - Wójt Gminy Baranów, twórca i dyrektor festiwalu „Wilkowyjce” Piotr Pręgowski - serialowy Patryk Pietrek w serialu Ranczo, Ewa Kuryło – grająca w Ranczo Wiesławę Oleś, dyrektorkę miejscowej szkoły i nauczycielkę matematyki, Violetta Arlak - serialowa Halina Kozioł, Anna Iberszer-Drabek - strażniczka Francesca Andreoni, Renata Zielińska z-ca Dyrektora w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, oraz Karolina Kasperek i Paweł Pąk – przedstawiciele Tygodnika Rolniczego.

Następnie głos zabrała Pani Zofia Szalczyk – Podsekretarz Stanu reprezentująca Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, która omówiła Program Rozwoju Obszarów Wiejskich i jego wpływ na rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

Teraz z kolei wystąpili biorący udział w festiwalu artyści. Ogółem na scenie wystąpiło:
1)W kategorii piosenka – 16 zespołów;
2)W kategorii „Scenka na temat działań PROW” – 5 zespołów;
3)W kategorii Skecz – 9 zespołów.

Ponadto w konkursie udział wzięło 5 zespołów, które wystartowały w kategorii „Pierogi Solejukowej”. Dodatkowo z pierogami i innymi lokalnymi produktami wystąpiły Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Baranów za co im serdecznie dziękujemy. Na koniec wieczoru, w strugach padającego deszcze wystąpił zespół „Soleo”, który porwał publiczność wspaniałym wykonaniem utworu „Słodko Słodka”.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama