- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dni Gminy Łęka Opatowska za nami

Gminne świętowanie odbyło się w dniach 16 – 17 lipca 2016 r. na boisku sportowym w Opatowie.

Sobotnia impreza rozpoczęła się od zabawy tanecznej na świeżym powietrzu. Atrakcją wieczoru był pokaz laserów: PIXEL POI grupy FLOW FIRESHOW. Laserowe animacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonej publiczności. Drugi dzień obchodów Dni Gminy rozpoczął się od występów artystycznych przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej z Opatowa. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne oraz taneczne. Następnie na scenie wystąpiła grupa PRYM ART z programem artystycznym „Kolorowa Ulica Sezamkowa”. Dzieci aktywnie uczestniczyły we wspólnych zabawach z kolorowymi muppetami. Kolejnym punktem był występ chóru „ECHO” działający przy Kole Emerytów i Rencistów w Łęce Opatowskiej. Chórzyści wykonali utwory pod kierownictwem p. Jadwigi Kłodnickiej. Po występie konkursy z nagrodami dla dzieci przeprowadziła kępińska policja. Wójt Gminy Adam Kopis na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie Waldemara Tyrańskiego w związku z odejściem na emeryturę złożył podziękowania za współpracę oraz zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy Łęka Opatowska. W trakcie niedzielnej imprezy odbył się pokaz taekwondo przygotowany przez klub Andrzeja Zmyślonego z Kępna. Klub z ostatnich Mistrzostw Polski wrócił z 40 medalami. Po nich na scenie zaprezentowało się Opatowskie Stowarzyszeniem Kulturalno - Sportowe, które w pięknych strojach podsumowało projekt „Ocalić od Zapomnienia”. Występ taneczno – wokalny nagrodzono ogromnymi brawami. Niezwykłych wrażeń dostarczyła grupa S8 Workout, która zaprezentował swoje umiejętności w ponad półgodzinnym pokazie. Publiczność bawił jeden z czołowych wiejskich kabaretów „EWG” z Doruchowa. Członkowie kabaretu są autorami swoich programów i laureatami wielu Ogólnopolskich Przeglądów Kabaretowych. Na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowały: Magdalena Domagała, Sara Kasprzak, Justyna i Kinga Skąpska.

Głównym punktem tegorocznych obchodów Dni Gminy był wieczorny koncert zespołu „AFTER PARTY”. Boisko wypełnione było po brzegi miłośnikami muzyki disco polo. Patryk Pegza z zespołem zaprezentował takie hity jak: „Bujaj się”, „Nie będę pracował, będę imprezował”, „Ona lubi pomarańcze”, „Nie daj życiu się”. Wykonywane przez zespół utwory porwały zebraną widownię do wspólnej zabawy. Po koncercie ogromna ilość fanów otrzymała autografy oraz wykonała pamiątkowe zdjęcia. Na licznie zgromadzonych gości czekały bogato zaopatrzone bufety przygotowane przez organizacje z sołectwa Opatów. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci takich jak dmuchane zamki. Dzieci mogły również skorzystać z zabaw z animatorkami, które m.in. malowały twarze zmieniając buźki w przeróżne postacie i zwierzęta. Konferansjerem tegorocznych Dni Gminy był Daniel Tarchała, który również bawił zebraną publiczność podczas wieczornej imprezy na świeżym powietrzu.

Publiczność podczas tegorocznych obchodów DNI GMINY ŁĘKA OPATOWSKA bawiła się znakomicie. Pogoda dopisała, co można było ujrzeć patrząc na frekwencje osób uczestniczących w dwudniowych imprezach.

leka-opatowska.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama