Dni Gminy Perzów 2016 - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dni Gminy Perzów 2016

Wiele atrakcji dla mieszkańców przygotowali organizatorzy tegorocznych już 24 Dni Gminy Perzów, które odbyły się w dniach 9-10 lipca 2016 roku na terenach sportowych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie.

W sobotę w ramach Dni Gminy odbył się Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK w Perzowie. Na starcie stanęło dwanaście drużyn. Sędziował Dariusz Bęś. Ostatecznie tytuł najlepszej drużyny zdobyła ,,Czopka z Daszkiem”, drugie miejsce zajęła FC Ekipa, zaś trzecie FC Warka. Najlepszym bramkarzem okazał się być Bartosz Rybak, zaś miano króla strzelców przypadło w tym roku Jakubowi Kowalikowi. Równocześnie na korcie tenisowym odbywał się Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego. Od godziny 20 do 2 w nocy wszyscy mogli bawić się na plenerowej zabawie tanecznej, przy utworach prezentowanych przez zespół MUSIC DANCE. W niedzielę, od rana na stawie w Miechowie o Puchar Wójta Gminy Perzów rywalizowali wędkarze. W kategorii juniorów najlepszy okazał Si być Bartosz Buczek. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Hubert Walery, zaś trzecie egzekwio: Mateusz Kowalczyk, Wiktor Buczek oraz Patryk Buczek. W kategorii seniorów najlepszym rybakiem okazał się być Wojciech Pisklak. Drugie miejsce zajął Henryk Truchta, a trzecie Łukasz Spering. Od godziny 15.20 rozpoczęła się impreza na terenach sportowych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. Pośród licznych atrakcji, takich jak: koncert laureatów XII Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Śpiewaj razem z nami”, Koncert zespołu instrumentalno-wokalnego ,,Siwy Dym”, koncert zespołu CLAVESYNY, Występ sekcji wokalnej z GOK W Perzowie, koncert wokalistek z grupy ASSOL , występu zespołu Perzowianie oraz utalentowanych gitarzystów i wokalistów lokalnych. Odbyły się także: Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Perzów oraz Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Perzów. Wraz z występami kolejnych wykonawców gromadziła się coraz liczniejsza publiczność w oczekiwaniu na koncert gwiazdy wieczoru- zespołu MESAJAH. Wcześniej jednak nastąpiło wręczenie nagród laureatom turniejów:
Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Przewodniczącej rady Gminy Perzów:


Kat. ORLIKI

I- Siemianice
II- Perzów
III- Trzcinica
Kat. ŻAKI
I- Siemianice
II- Perzów


Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Perzów

I- Ruszkowski Paweł, Parzybót Bratłomiej
II- Średziński Dawid, Misiak Dawid
III- Mazurowski Damian, Linka Dawid


Punktualnie o godzinie 19 ze sceny rozbrzmiewać zaczęły największe przeboje zespołu MESAJAH, który w tym roku otrzymał nagrodę publiczności na festiwalu piosenki w Opolu. Charyzmatyczny wokalista wsparty kolegami z zespołu zrobił niesamowite show i już po zaprezentowaniu pierwszych utworów został ulubieńcem perzowskiej publiczności., która razem z nim nuciła hity tj. ,,Każdego dnia” , ,,Nowy dzień” czy ,,Wolne”. Półtoragodzinny koncert zakończyły bisy oraz autografy członków zespołu i pozowanie do zdjęć. Ostatnim punktem wieczoru była plenerowa zabawa taneczna przy dźwiękach muzyki zespołu MUSIC DANCE.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama