Dni otwarte w KPP w Kępnie - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dni otwarte w KPP w Kępnie

Ponad 200 dzieci skorzystało z zaproszenia i odwiedziło kępińskich policjantów podczas Dni Otwartych w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie.

13 lipca br. ponad 200 dzieci z całego powiatu kępińskiego odwiedziły w ramach zorganizowanych Dni Otwartych Komendę Powiatowa Policji w Kępnie. W czasie swojej wizyty najmłodsi mieszkańcy naszego regionu zostali zapoznani z pracą funkcjonariuszy Wydziałów: Prewencji, Ruchu Drogowego czy Kryminalnego. Jednym z ważniejszych punktów było odwiedzenie stanowiska dowodzenia, na którym pracuje oficer dyżurny i pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Dzieci zapoznały się także z tajnikami wykonywania odcisków palców osób podejrzanych. Na zakończenie wizyty nie mogło zabraknąć spotkania z policyjnymi psami – Torą i Bregiem. Obowiązkowo także przywitały się z Komendantem Powiatowym Policji w Kępnie – mł. insp. Waldemarem Tyrańskim. Na pamiątkę wizyty w Kępnie, każde dziecko otrzymało drobny prezent w postaci książeczek na temat bezpieczeństwa, kamizelek i elementów odblaskowych.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama