- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dofinansowanie dla gminy

  • zdjęcie: www.trzcinica.com.pl
    zdjęcie: www.trzcinica.com.pl
Gmina Trzcinica otrzymała pierwszą transzę dofinansowania z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu w kwocie 54 326,00 złotych na realizację projektu systemowego "Indywidualizacja z Gminą Trzcinica”. W ramach otrzymanego dofinansowania zostały zakupione pomoce dydaktyczne dla Zespołu Szkół w Laskach i Trzcinicy

Pomoce zastały dostarczone przez firmę "REMI s.c.”, która w drodze przetargu zaoferowała najatrakcyjniejszą ofertę cenową. W szkołach znalazły się takie pomoce dydaktyczne jak: laptop, projektor, tablica interaktywna, mikroskop, gry, farby do malowania, klocki, zestawy sprawnościowe do gimnastyki korekcyjnej, maty do ćwiczeń, kule rehabilitacyjne, puzzle oraz wiele innych. W ramach otrzymanych środków w obu Zespołach Szkół prowadzone są od 22 października dodatkowe zajęcia dla dzieci z klas I-III ze specjalnymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, zagrożonych ryzykiem dysleksji, z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych, zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy, gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy, ale także zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów wybitnie uzdolnionych ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno - przyrodniczych, zdolności artystyczno - tanecznych oraz artystyczno - plastycznych. Ogółem w obu Zespołach Szkół planuje się do końca roku 2012 przeprowadzenie 210 godzin dodatkowych zajęć.

25 października 2012 roku w Urzędzie Gminy w Trzcinicy odbyło się spotkanie z Panią Moniką Lipke Przedstawicielem Inkubatora Przedsiębiorczości z Kalisza, która przeprowadziła szkolenie pt. ,,Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych- realizacja projektu krok po kroku” oraz "Zasada równości szans kobiet i mężczyzn w projektach PO KL”. W szkoleniu uczestniczyli dyrektorzy i wicedyrektorzy Zespołu Szkół w Laskach i Trzcinicy, nauczyciele prowadzący zajęcia oraz pracownicy Urzędu Gminy, którzy uczestniczą w realizacji projektu.

UG Trzcinica
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama