Domasłów: Zaatakował policjantów - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Domasłów: Zaatakował policjantów

20 marca br. w Domasłowie doszło do niecodziennego zdarzenia. Funkcjonariusze KPP Kępno usiłowali zatrzymać do kontroli drogowej volkswagena. Kierowca nie tylko uciekał przed policja, ale rzucił się także na funkcjonariuszy z pięściami

20 marca br. w Domasłowie patrol funkcjonariuszy policji usiłował zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę volkswagena, który poruszał się bez włączonych świateł mijania. Kierowca nie tylko nie zatrzymał się w miejscu wskazywanym przez policjantów, ale także próbował uciekać funkcjonariuszom.

Policjanci podjęli pościg za volkswagenem, który trwał blisko 2 km. Podczas drogi kierowca popełnił szereg innych wykroczeń. Ostatecznie kierowca wjechał w zabudowania jednej z posesji. Gdy ucieczka się nie udała, rzucił się w pięściami i łokciami na funkcjonariuszy policji. Ci jednak obezwładnili go i osadzili w policyjnym areszcie. 39-latek z gm. Perzów miał w wydychanym powietrzu 1,1 promila alkoholu.

Został oddany do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Kępnie. Usłyszy zarzuty związane z kierowaniem autem w stanie nietrzeźwości i łamaniem przepisów bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Odpowie także za atak na funkcjonariuszy.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama