- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dopingowali Śląsk

29 kwietnia uczniowie szkół z ternu gminy Perzów po raz kolejny zasiedli na trybunach Stadionu Miejskiego we Wrocławiu aby dopingować piłkarzy Śląska w meczu z Wisłą Kraków w 30. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Spotkanie dostarczyło sporych emocji, ostatecznie wrocławianie wygrali 1:0 ku uciesze kilkunastu tysięcy najmłodszych kibiców zgromadzonych na stadionie

Wyjazd organizowany był w ramach akcji „Dzieci na stadionie – uczymy się dopingu” prowadzonej przez klub i kibiców Śląska Wrocław. Jej celem jest popularyzacja piłki nożnej i drużyny WKS Śląsk w całym regionie, także poza województwem dolnośląskim, m.in. poprzez tańsze bilety dla grup dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Grupa z gminy Perzów liczyła blisko 30 osób, a organizatorami wyjazdu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Przemysław Tomaś i Sylweriusz Nickel. Na trybunach panowała atmosfera piłkarskiego święta, głośny doping w wykonaniu młodych kibiców najwidoczniej pomógł wrocławianom, którzy przez cały mecz kontrolowali grę i zasłużenie wygrali. Po meczu przyszedł czas na wspólne zdjęcia i autografy od piłkarzy Śląska.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama