- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dzień Kobiet w gminie Perzów

8 marca przypadał Międzynarodowy Dzień Kobiet. To miłe święto przypomina nam jak wiele, często niedocenianych, lecz jakże ważnych obowiązków, zajęć i ról wypełniają nasze panie każdego dnia. W obchody święta, jak co roku, włączył się Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie, który zorganizował kameralne spotkanie

Punktualnie o 13 wszystkich przybyłych powitali Wójt Gminy Perzów Bożena Henczyca oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie Grzegorz Zapolny. Złożyli oni paniom najserdeczniejsze życzenia, po czym wszyscy zebrani wznieśli symboliczny toast szampanem.

Organizatorzy przygotowali dla przybyłych gości sporo atrakcji. Jako pierwsze, na scenie pojawiły się dzieci ze Szkoły Tańca „Step”, które zaprezentowały pokaz tańca towarzyskiego. Potem nadszedł czas na specjalny program artystyczny przygotowany przez dzieci. W ramach niego nadany został m.in. specjalny serwis informacyjny poświęcony zaangażowaniu kobiet w codzienne życie. „Śpiewająco” życzenia złożyli także uczniowie Gimnazjum w Perzowie, którzy przygotowali na tę okazję mini-koncert.

W takich sytuacjach życie samo układa najlepsze scenariusze. Specjalną niespodziankę dla wszystkich pań przygotowali również członkowie zespołu „Perzowianie”: Grzegorz Górecki i Walery Kłodnicki. Panowie wyszli na scenę, rozstawili sprzęt i zadedykowali paniom dwa utwory na ludową nutę. W ramach spotkania odbyło się również oficjalne rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. „Kobieta aktywna zawodowo”. Na konkurs napłynęło 114 prac, które można oglądać w galerii GOK, w ramach wystawy pokonkursowej.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama