- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dzień kobiet w Starostwie Powiatowym w Kępnie

Corocznie w dniu 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Z tej okazji Starosta Kępiński Witold Jankowski wręczył, w dniu dzisiejszym, wszystkim Paniom odwiedzającym urząd wiosenne tulipany jako wyraz szacunki i pamięci o tym niecodziennym święcie

Warto również nadmienić, że w dniu 9 marca 2015 r., w Starostwie Powiatowym w Kępnie, odbyło się spotkanie Starosty Kępińskiego z wszystkimi Paniami, które pełnią kierownicze stanowiska w powiatowych jednostkach organizacyjnych. Na ręce wszystkich zebranych Starosta Kępiński Witold Jankowski złożył najlepsze życzenia wszystkim Paniom, które pracują w placówka Powiatu Kępińskiego. Spotkanie to było również okazją do dyskusji i wymiany wzajemnych doświadczeń. Ponadto, Starosta Kępiński Witold Jankowski z okazji Dnia Kobiet pragnie złożyć wszystkim Paniom – mieszkankom Powiatu Kępińskiego, bukiet najserdeczniejszych życzeń: zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia zamierzonych celów w życiu osobistym i zawodowym. Oby wszystkim Paniom sprzyjało szczęście, któremu towarzyszyć będzie miłość i szacunek bliskich osób.

Starostwo Powiatowe w Kępnie
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama