- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dzień Seniora w Smardzach

29 listopada 2015r. w Domu Ludowym w Smardzach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora

W uroczystości udział wzięli Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca, Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, Przewodniczący Rady Gminy Trzcinicy Zdzisław Mikołajczyk, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Renata Ciemny, Dyrektor Hanna Smyrek i Wicedyrektor Monika Bartkowiak z ZS w Laskach wraz z nauczycielami, Sołtys wsi Smardze Józef Gnacy, Sołtys wsi Laski Zygmunt Podejma, Prezes OSP Smardze Stanisław Jędrzejak, radny ze Smardz Stanisław Maryniak , Chór Laskowianie i młodzież z ZS w Laskach oraz mieszkańcy. Wszystkich obecnych powitała Przewodnicząca KGW w Smardzach Maria Olejniczak. Najstarsze seniorki: Helena Stężały i Teresa Wieczorek otrzymały od Wójta Gminy Trzcinica i Przewodniczącego Rady Gminy listy gratulacyjne oraz kwiaty.

Wójt Gminy Grzegorz Hadzik złożył wszystkim obecnym najlepsze życzenia z okazji Dnia Seniora oraz przekazał słodki upominek. Również Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca złożyła życzenia i słodkości na ręce przewodniczącej KGW. Do życzeń przyłączyli się również Sołtysi. Niedzielne popołudnie umilił występ młodzieży z ZS im. Jana Pawła II w Laskach, którzy przygotowali występ nawiązujący do listopadowych wydarzeń.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama