- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dzień Sołtysa w Gminie Perzów

W związku z przypadającym 11 marca Świętem Sołtysów, w Gminie Perzów odbyło się uroczyste spotkanie sołtysów z włodarzami Gminy. W podziękowaniu za ciężką pracę i działania na rzecz mieszkańców Wójt Gminy Perzów Danuta Froń wystosowała uroczyste podziękowania i życzenia

Dzień Sołtysa jest wyjątkową okazją, aby z wdzięcznością i szacunkiem zwrócić się do wszystkich osób pełniących tę zaszczytną funkcję. Pragnę podziękować za poświęcenie i starania, za efektywną współpracę, trud i zaangażowanie w rozwój całej naszej Gminy. Życzę zdrowia, wytrwałości, energii i sukcesów w realizacji sołeckich planów.

Słowa podziękowania skierowała do Sołtysów również Przewodnicząca Rady Gminy Renata Włodarczyk oraz sekretarz Gminy Perzów Weronika Urbańska. W Gminie Perzów w 6 sołectwach zaszczytną funkcję sołtysa sprawują panie: Danuta Gosek, Iwona Walery, Cyryla Pietrus, Anna Kosińska, Małgorzata Brząkała, Longina Biały, tylko w 3 sołectwach zarządzają panowie Sołtysi: Marek Ostrowski, Bogdan Wieczorek i Przemysław Łydka.

Święto Sołtysów z roku na rok staje się coraz bardziej popularne podkreślając tym samym rolę i osobę Sołtysa w lokalnej społeczności. Perzowskie spotkanie, mimo Świątecznego nastroju było również okazją do dyskusji nad strategicznymi planami rozwoju Gminy i aktualnymi potrzebami sołectw. Wójt Gminy Danuta Froń zapewniła sołtysom swoja pomoc i wsparcie. Jedną ze niespodzianek był tego dnia słodki, sołecki tort.

www.perzow.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama