- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ferie z Ośrodkiem Kultury

Kępiński Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci i młodzieży szereg propozycji na ciekawe spędzenie czasu wolnego. W ofercie znalazły się zarówno propozycje edukacyjne jak i zachęcające do dobrej zabawy

Wśród tych ostatnich wymienić warto projekcje filmowe, które niezmiennie przyciągają dużą liczbę widzów. Podczas tegorocznych ferii Ośrodek Kultury bezpłatnie wyświetlił w kinie „Sokolnia” film „Merida waleczna” oraz „Renifer Niko ratuje święta”. Publiczności nie brakowało również podczas spektaklu pt. „Pamiętniki Blumki – wspomnienie o Januszu Korczaku” w wykonaniu Teatru Kreacji Artystycznej Kępińskiego Ośrodka Kultury . Zespół działa pod kierunkiem Lidii Kubot i jest ubiegłorocznym zdobywcom Grand Prix XXXII kaliskich Prezentacji Teatrów Dzieci i Młodzieży. Podczas ferii będziemy mogli obejrzeć jeszcze jeden spektakl w wykonaniu Zespołu Kreacji Artystycznej. W piątek, 25 stycznia, będziemy mogli zobaczyć przedstawienie pt. „Dziady” w reżyserii L. Kubot.

Barwnie i tanecznie przebiegał bal karnawałowy prowadzony przez Pawła Wielgosza. Swoje umiejętności taneczne prezentowali tu zarówno przedszkolaki jak i dzieci oraz młodzież. Wszyscy bawili się świetnie. Dobre nastroje gwarantowały oryginalne kostiumy karnawałowe, kolorowa scenografia i dobra muzyka. O tym, że śpiewać każdy może, przekonują środowe spotkania karaoke. Do wspólnego śpiewania Ośrodek Kultury zaprasza do kina „Sokolnia”.

Na co dzień najmłodsi uczęszczają na zajęcia tańca towarzyskiego oraz Break Dance. W Ośrodku Kultury nie brakuje zajęć plastycznych i kreatywnych. Można spróbować swoich sił w modelarni i na zajęciach filatelistycznych. Piątkowe popołudnia zarezerwowane są na Planszostradę. Ciekawe i rozwijające gry planszowe zjednują sobie zwolenników nie tylko wśród młodzieży ale również w gronie dorosłych.

Środa 23.01.13
- 11.00 – 13.00 – kino „Sokolnia” - Karaoke
- 13.00 – siedziba KOK, ul. Sikorskiego 3 - Zajęcia filatelistyczne

Czwartek 24.01.13
- 11.00 – 13.00 – siedziba KOK, ul. Sikorskiego 3 – Zajęcia kreatywne

Piątek 25.01.13
- 11.00 – 13.00 – siedziba KOK, ul. Sikorskiego 3 – Modelarnia
- 13.00 – 14.30 - siedziba KOK, ul. Sikorskiego 3 – Zajęcia plastyczne
- 13.00 – siedziba KOK, ul. Sikorskiego 3 - Zajęcia filatelistyczne
- 17.00 – kino „Sokolnia” – spektakl pt. „Dziady” w wykonaniu Zespołu Kreacji Artystycznej Kępińskiego Ośrodka Kultury
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama