Ferie z Ośrodkiem Kultury - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ferie z Ośrodkiem Kultury

Spektakle teatralne, projekcje filmowe oraz szereg zajęć tematycznych znalazło się w tegorocznej ofercie feryjnej Kępińskiego Ośrodka Kultury

W ciągu dwóch wolnych od szkoły tygodni nie brakowało dla dzieci i młodzieży ciekawych propozycji na spędzenie czasu wolnego. W ofercie znalazły się zarówno propozycje edukacyjne jak i zachęcające do dobrej zabawy.

Wśród tych ostatnich wymienić warto projekcje filmowe, które niezmiennie przyciągają dużą liczbę widzów. Podczas tegorocznych ferii Ośrodek Kultury bezpłatnie wyświetlił w kinie „Sokolnia” filmy „Merida waleczna” oraz „Renifer Niko ratuje święta”. Publiczności nie brakowało również podczas spektaklu pt. „Pamiętniki Blumki – wspomnienie o Januszu Korczaku” w wykonaniu Teatru Kreacji Artystycznej Kępińskiego Ośrodka Kultury. Podczas tegorocznych ferii mogliśmy zobaczyć również przedstawienie pt. „Dziady”. Oba spektakle powstały na podstawie scenariusza i w reżyserii Lidii Kubot. Za sprawą „Dziadów” zespół w 2012 roku zdobył Grand Prix XXXII kaliskich Prezentacji Teatrów Dzieci i Młodzieży.

Podczas ferii można było spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie w czasie zajęć pod okiem Pawła Wielgosza, instruktora KOK. Zaś nowe umiejętności najmłodsi chętnie prezentowali w czasie balu karnawałowego. Swoje umiejętności taneczne prezentowali tu zarówno przedszkolaki jak i dzieci oraz młodzież. Wszyscy bawili się świetnie. Dobre nastroje gwarantowały oryginalne kostiumy karnawałowe, kolorowa scenografia i dobra muzyka. O tym, że śpiewać każdy może, przekonywały środowe spotkania karaoke. Do wspólnego śpiewania Ośrodek Kultury zapraszał do kina „Sokolnia”.

Na co dzień najmłodsi uczęszczali na zajęcia tańca towarzyskiego oraz Break Dance. W Ośrodku Kultury nie brakuje zajęć plastycznych i kreatywnych. Można spróbować swoich sił w modelarni i na zajęciach filatelistycznych. Piątkowe popołudnia zarezerwowane są na Planszostradę. Ciekawe i rozwijające gry planszowe zjednują sobie zwolenników nie tylko wśród młodzieży ale również w gronie dorosłych.

SG
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama