- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Festiwal LOKAL V – nabór na supporty

Organizatorzy: młodzieżowe stowarzyszenie ARTwarium
Patronat medialny: BRALIN FM (www.radio.bralin.pl)


ARTwarium rozpoczyna dużą akcję promocyjną związaną z organizacją festiwalu muzycznego LOKAL V.
Na początek ogłaszamy konkurs na supporty zespołów oraz solistów
Termin zgłoszeń: 01 sierpień – 10 września 2014 r.
Sposób zgłoszenia: należy wysłać dwa nagrania demo autorskiego utworu albo coveru - dowolne zestawienie (2 covery/ 2 autorskie utwory/ 1 cover – 1 autorski utwór) na adres: bralinfm@onet.pl
Format nagrania: plik dźwiękowy – CD-Audio, mp3, WAV i/lub wideo: avi, mp4,
Komisja konkursowa do 15 września ogłosi zwycięzców (na stronie: www.radio.bralin.pl oraz na fanpage’u: www.facebook.com/Bralinfm)
Termin i miejsce festiwalu: 10 października 2014 r. (piątek); Energy Dance Club (Chojęcin - Parcele 5, 63 – 640 Bralin), godz. 18:00.
Gwiazda wieczoru – MAMA SELITA.

Jest to szansa dla młodzieżowych a także troszkę starszych zespołów oraz wokalistów na promocję i zagranie przed gwiazdą muzyczną krajowego formatu. Mama Selita to zespół znany z rewelacyjnych występów na żywo i oryginalnie brzmiących nagrań. Grupa czy melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny wokal w bezkompromisową, rockową muzykę, która nie daje się łatwo zaszufladkować. Zespół ma za sobą kilkaset koncertów w Polsce, a także między innymi na imprezach takich jak PKO London Live na Wembley Arena, Rock for People w Hradec Kralove, Zero Gravity w szwajcarskim Laax i Hanna Art. Festival na Słowacji. Jednym z głównych celów planowanego wydarzenia będzie promowanie lokalnej twórczości artystyczno – muzycznej młodzieży z terenu powiatu, jaki i szerzej – regionu na styku województwa Wielkopolskiego, Dolnośląskiego i Łódzkiego.

Co oprócz konkursu na supporty?

Na bieżąco będziemy informować Was o wydarzeniach towarzyszących festiwalowi
Oto pierwsze newsy:
- od połowy sierpnia ruszy sprzedaż biletów na festiwal (przez pierwsze dwa tygodnie w promocyjnej cenie 12 zł za osobę, po tym okresie w cenie 15 zł),
- od sierpnia do października odbędą się również panele tematyczne – audycje radiowe na żywo w BRALIN FM (www.radio.bralin.pl) dotyczące twórczości MAMA SELITA – całość składać się będzie z 3 do 4 części specjalnych audycji i odbywać się będzie w czwartek. O szczegółowych terminach i godzinach najbliższych audycji usłyszycie już niedługo.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama