- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Fotograficzny spacer po Kępnie

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży z sekcji dziennikarsko-fotograficznej działającej przy Ośrodku Kultury z udziałem Ernesto de Matteis pochodzącego z partnerskiej gminy Giano dell’Umbria odbył się w niedzielę, 24 czerwca

Niedzielne przedpołudnie, 24 czerwca, odbyły się warsztaty fotograficzne z udziałem młodzieży z sekcji dziennikarsko-fotograficznej działającej przy Kępińskim Ośrodku Kultury. Dla grupy pasjonatów fotografii i fotografowania warsztaty nie były pierwszym plenerowym spotkaniem. Na pewno jednak na długo pozostaną w pamięci uczestników ze względu na udział profesjonalnego fotografa – Ernesto de Matteis jest fotografem, absolwentem historii sztuki i wykładowcą. Ernesto swoje pierwsze kroki stawiał jako fotograf mody, współpracował z największymi czasopismami we Włoszech. Był asystentem w klasie Scenografii Akademii Sztuk Pięknych w Turynie oraz na Wydziale Komunikacji Wizualnej. Ernesto de Matteis pochodzi z Giano dell’Umbria, miasta z partnerskich Włoch.

Podczas spotkania młodzi ludzie mieli okazję zapoznania się z możliwościami swojego aparatu i robienia lepszych zdjęć. Dowiedzieli się jak komponować ujęcia, jak ustawić właściwą głębię ostrości czy balans bieli. Najważniejsze jednak, że mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce i zasięgnięcia opinii profesjonalisty.

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama