Gminne Spotkanie Opłatkowe w Smardzach - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Gminne Spotkanie Opłatkowe w Smardzach

13 grudnia 2014 roku w Domu Ludowym w Smardzach odbyło się Spotkanie Opłatkowe zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Smardzach oraz Urząd Gminy w Trzcinicy, w którym uczestniczyło około 150 osób

Przybyłych gości powitała Katarzyna Kuboszek. Senator RP Andżelika Możdżanowska podziękowała za zaproszenie, złożyła życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz rozdała słodkie upominki. Również Wójt Gminy Grzegorz Hadzik i Przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Mikołajczyk złożyli wszystkim obecnym życzenia spokojnych i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia. Do życzeń dołączyła się Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Smardzach Maria Olejniczak, która minutą ciszy uczciła pamięć zmarłych członkiń Koła.

Rangę uroczystości podkreślił występ dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Laskach a także piękne dekoracje. Za trud przygotowania młodzi artyści zostali nagrodzeni licznymi oklaskami.

Można było także podziwiać świąteczne stroiki i prace wykonane przez uczestników Świetlic Środowiskowych z Trzcinicy oraz Lasek. Na spotkaniu pojawił się również św. Mikołaj z workiem pełnym słodkości oraz drobnymi upominkami, który swoim poczuciem humoru rozbawił wszystkich zebranych gości.

Proboszcz parafii Laski ks. Rafał Czmyr odmówił modlitwę, błogosławił potrawy i złożył najserdeczniejsze życzenia. Następnie przystąpiono do dzielenia się opłatkiem i składania sobie wzajemnie życzeń. W atmosferę świątecznej refleksji wprowadził wszystkich zebranych chór „Laskowianie” śpiewając piękne polskie kolędy.

Na stołach nie zabrakło potraw przygotowanych przez Panie z KGW w Smardzach. Popołudnie minęło w miłej świątecznej atmosferze przy wspólnym kolędowaniu.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama