- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

GOK w Perzowie podsumował miniony rok

  • Koncert zespołu TOP ONE<br />podczas "Dni Gminy Perzów 2011"
    Koncert zespołu TOP ONE
    podczas "Dni Gminy Perzów 2011"

Rok 2011 to kolejny rok wytężonej pracy Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie na rzecz rozwoju i upowszechniania kultury w Gminie Perzów.

Organizacja ponad 80 różnego rodzaju wydarzeń, od spotkań, prelekcji, poprzez wystawy plastyczne, fotograficzne, aż po imprezy kulturalne i sportowo-rekreacyjne.

Wśród najważniejszych przedsięwzięć organizowanych przez tą placówkę wymienić należy: Imprezę Główną cyklu "Dni Gminy Perzów 2011", której największą atrakcją był koncert legendy muzyki tanecznej - zespołu TOP ONE, XI Turniej Wsi Powiatu Kępińskiego, niezapomniane show pt. "Muzyczno-Modowy Zawrót Głowy", podczas którego perzowska publiczność miała okazję obejrzeć finalistki konkursu "Miss Wielkopolski" w uwodzicielskich strojach, czy udany wieczorek andrzejkowy, na którym bawiło się blisko 150 osób.

Na uwagę zasługuje organizacja konkursu plastycznego pt. "Najpiękniejsze Zabytki Krainy Wrót Wielkopolski", na który napłynęło ponad 150 prac z całego powiatu, czy wystawa starych fotografii, map i dokumentów z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

2011 to także wiele mniejszych lokalnych przedsięwzięć oraz dynamiczny rozwój sekcji i kół zainteresowań działających przy Ośrodku.

Spora część tych wydarzeń nie byłaby możliwa bez wsparcia i zaangażowania osób i organizacji współpracujących z Ośrodkiem.

Poniżej możecie Państwo obejrzeć film podsumowujący działalność GOK w Perzowie, w minionym roku. Zapraszamy również do odwiedzenia strony GOK w Perzowie oraz jego profilu na Facebooku.

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama