- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Gorące Dni Gminy Perzów

Wiele atrakcji przygotowali dla mieszkańców organizatorzy 23. edycji Dni Gminy Perzów, które w weekend 4-5 lipca odbywały się na terenach sportowych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. W trakcie imprezy odbywały się turnieje i zawody sportowe, koncerty, pokazy, zabawy dla dzieci oraz plenerowe zabawy taneczne. Dwudniowe obchody święta gminy przyciągnęły tłumy mieszkańców

Sobota to czas sportowych zmagań. 12 drużyn z całego powiatu kępińskiego wzięło udział w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Dyrektora GOK w Perzowie. Wielogodzinne zmagania, które zakończyły się po północy, wygrała drużyna FC Trębaczów, na drugim miejscu uplasował się zespół FC Albatros, trzecie miejsce zajęły Orły Góreckiego.

Równolegle, trwała zabawa taneczna z zespołem Trio-Grand, który do późnych godzin nocnych gwarantował dobrą zabawę przy największych tanecznych hitach. Niedzielna impreza rozpoczęła się w Miechowie, gdzie tradycyjnie, już od wczesnych godzin rannych, odbywały się zawody wędkarskie o puchar Wójta Gminy Perzów. Sportowe emocje towarzyszyły również popołudniowym wydarzeniom. Na piasku rozegrano turniej siatkówki plażowej o puchar Przewodniczącej Rady Gminy Perzów, a na Orliku obył się turniej piłkarski chłopców, który wygrała ekipa Marcinków Kępno, odbierając puchar z rąk wójta gminy, Danuty Froń. Również na korcie tenisowym nie zabrakło emocji, gdyż tradycją Dni Gminy Perzów jest rozgrywanie turnieju tenisa ziemnego.

Wiele działo się na scenie. Impreza rozpoczęła się od prezentacji dzieci – laureatów tegorocznego Gminnego Przeglądu Piosenki: Eliza Teper, Dawid Skoczylas, Patrycja Jerczyńska i Ola Capenko. Następnie z programem wokalnym zaprezentowały się dzieci z Centrum Kultury w Sycowie. Tradycyjnie, perzowskiej publiczności zaprezentował się również zespół Perzowianie, który przygotował m.in. specjalną piosenkę dla gości z zaprzyjaźnionej niemieckiej gminy Drebber, którzy odwiedzili gminę Perzów.

Wiele radości przysporzył także koncert zespołu Pod Pretekstem oraz pokaz tańca w wykonaniu Glamdance Studio Ewelina Łachaj. Również program w wykonaniu kabaretu EWG dał mieszkańcom gminy Perzów wiele zabawy i śmiechu.

Kulminacyjnym punktem były jednak koncerty gwiazd wieczoru. Pierwszą z nich był zespół The Liverpool, który wykonał najsłynniejsze polskie oraz zagraniczne standardy muzyki tanecznej. Nie brakowało hitów The Beatles, czy Czerwonych Gitar. Największy tłum pod sceną zjawił się jednak około godziny 21.00 kiedy to na estradzie pojawił się zespół wielebny Blues Band, pod przewodnictwem ks. Arkadiusza Wieczorka, który od kilku tygodni jest nowym proboszczem parafii w Domasłowie. Koncert był więc doskonałą okazją do poznania nowego księdza, co - sądząc po wspaniałej atmosferze, jaką udało się stworzyć nowemu proboszczowi – okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Zwieńczeniem intensywnego programu była plenerowa zabawa taneczna z dj-em Danielem Tarchałą.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama