- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Grębanin: Warto pomagać!

W styczniu br., uczniowie Szkoły Podstawowej w Grębaninie przygotowali charytatywne laleczki UNICEF. Nie były to zwykłe, pospolite zabawki, ale kolorowi, oryginalni przedstawiciele różnych kontynentów

Mamy wielkie serca, dłonie chętne do pomocy, uśmiech dla wszystkich i głowy pełne pomysłów, dlatego chętnie i z dużym zaangażowaniem przystąpiliśmy do globalnego projektu edukacyjnego „Wszystkie Kolory Świata II” zorganizowanego przez Polski Komitet Narodowy UNICEF.

Laleczki wyposażone w tożsamość: imię, kraj pochodzenia, ale również w zachwycające stroje, fryzury, a nawet makijaże zostały zaprezentowane rodzicom na zebraniu szkolnym. Twórcy wykazali się olbrzymią kreatywnością i zdolnościami. Powstały prawdziwe dzieła sztuki. Wszystkie laleczki okazały się wyjątkowe, śliczne i pełne nadziei, nadziei zaszczepionej przez Dziecko, które ją stworzyło... Dziecko, które chce pomóc innemu Dziecku, pochodzącemu z odległego, biednego kraju.

Zainteresowani posiadaniem takich niezwykłych „szmacianych dzieł sztuki” mogli się nimi zaopiekować przekazując darowiznę. Zebrana kwota przekazana na konto Unicef pozwoli na zakup szczepionek dla małych mieszkańców Czadu.

Każda placówka biorąca udział w niniejszej akcji charytatywnej mogła zgłosić jedną pracę na konkurs. Laleczka, która reprezentuje naszą placówkę, ma na imię Zosia. Można oddawać na nią głos na Facebook. Nagrodą dla zwycięskiej placówki jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej.

Gorące podziękowania i słowa uznania kierujemy dla rodziców i dzieci, a także wszystkich tych którzy nie zawiedli i tym razem.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama