Groźny wypadek w Mroczeniu - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Groźny wypadek w Mroczeniu

Z obrażeniami ciała w wyniku wypadku, do kaliskiego szpitala trafił młody mężczyzna, kierowca mercedesa. Do zdarzenia doszło w Mroczeniu. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Kępno

24 listopada br. około godz. 09.10 w Mroczeniu doszło do groźnego wypadku drogowego. Policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia ustalili wstępnie, że 29-latek, mieszkaniec gm. Bolesławiec, kierujący dostawczym mercedesem nie zachował należytej ostrożności i zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając czołowo w ciężarowego Lublina, którym kierował 48-latek z gm. Baranów. Kierowca mercedesa, z urazem nogi, został przewieziony do kaliskiego szpitala. Kierowca lublina, nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa operacyjno-dochodzeniowa, która zabezpieczyła i sfotografowała ślady, a także przesłuchała śladów. Teraz wszczęte zostanie postępowanie, które pozwoli ustalić ostateczne przyczyny wypadku.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama