- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

I i II turniej siatkonogi w Trzcinicy

 • źródło: www.trzcinica.com.pl/
  źródło: www.trzcinica.com.pl/
 • źródło: www.trzcinica.com.pl/
  źródło: www.trzcinica.com.pl/
 • źródło: www.trzcinica.com.pl/
  źródło: www.trzcinica.com.pl/
 • źródło: www.trzcinica.com.pl/
  źródło: www.trzcinica.com.pl/
10 sierpnia odbył się I turniej siatkonogi na kompleksie boisk sportowych ORLIK 2012 w Trzcinicy, tydzień później rozegrano kolejne zawody.

W dniu 10 sierpnia 2013 r. na Kompleksie Boisk Sportowych Orlik 2012 w Trzcinicy odbył się pierwszy Turniej Siatkonogi. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn dwuosobowych, które zgłosiły się tego dnia do rozgrywek.

Zawody przeprowadzone zostały przez Animatorów Sportu – Pana Dawida Alberta i Pana Andrzeja Moskala. Zawodnicy wykazali się nietuzinkowymi umiejętnościami technicznymi. Z każdym kolejnym meczem wzrastało zgranie zawodników, co podnosiło rywalizację i skutkowało długimi wymianami piłek podczas poszczególnych setów.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła para Łukasz Gogół – Patryk Pawlak, która w meczu finałowym pokonała parę Miłosz Powrożnik – Aleksander Nasiadek (w setach 2:0 - 12:10; 16:14).
Trzecie miejsce zajęła para Przemysław Piasecki – Kamil Powroźnik pokonując w małym finale parę Kacper Poprawa – Dawid Piasecki (w setach 2:1 – 6:11; 11:9; 15:13). Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w turnieju wręczone zostały pamiątkowe medale i dyplomy.

Przeprowadzone zawody siatkonogi wzbudziły duże zainteresowane wśród osób, które w między czasie zbierały się na sąsiednim boisku, gdzie rozegrano kilka meczy piłki nożnej w formie konkurencji dowolnych.


Już tydzień później odbył się II Turniej Siatkonogi drużyn dwuosobowych na Kompleksie Boisk Sportowych ORLIK 2012 w Trzcinicy. Tym razem w turnieju wzięło udział 11 zespołów.

Zawody przeprowadzone zostały, już po raz drugi, przez Animatorów Sportu - Pana Dawida Alberta i Pana Andrzeja Moskala, natomiast system rozgrywek został dostosowany do ilości drużyn. Zgłoszone drużyny zostały podzielone na trzy grupy. W pierwszej i drugiej grupie (A i B) wzięły udział 4 drużyny, natomiast trzecia grupa (C) liczyła 3 drużyny.

Po przeprowadzeniu meczów grupowych i półfinałowych rozegrano finał, w którym udział wzięły 3 zwycięskie pary. Mecze finałowe rozegrano systemem każdy z każdym. Mecz wygrywała drużyna, która pierwsza zdobyła 15 punktów z zachowaniem co najmniej 2 punktowej przewagi nad rywalem.

Wyniki rozgrywek finałowych:
Patryk Werner/Patryk Słupianek 15:8 Kamil Nawrot/Bartosz Gąszczak
Kamil Nawrot/Bartosz Gąszczak 19:7 Mikołaj Okaj/Adam Żłobiński
Patryk Werner/Patryk Słupianek 22:20 Mikołaj Okaj/ Adam Żłobiński

I miejsce: Patryk Werner i Patryk Słupianek
II miejsce: Bartosz Gąszczak i Kamil Nawrot
III miejsce: Mikołaj Okaj i Adam Żłobiński
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama